نرم افزار گرافیک

ساخت وبلاگ

امکانات وب

چکیده : این سایت یک سایت دانلود رایگان همه چیز از جمله فیلم,بازی,برنامه و نرم افزار,سریال های تلویزیونی و... است.... با عنوان : بهبود کیفیت تصاویر تاریک و تیره Brightness Guide 1.1 بخوانید :

شاید برای شما پیش آمده باشد که با دوربین عکاسی تصاویری را تهیه کرده باشد ولی تصاویر به شدت تاریک و تیره باشد. در این مواقع اولین چاره استفاده از اپلیکیشن معروف فتوشاپ است ولی همانطور که می دانید این برنامه پیشرفته پیچیده بوده و برای کار با آن نیاز به آموزش است و افرادی که آموزش ندیده بوده باشند باید ساعاتی بسیار را صرف انجام فرایندهای ساده آن کنند. Brightness Guide برنامه ای است که برای سهولت انجام کار در زمینه بهبود کیفیت و شفافیت و وضوح تصاویر تیره و تاریک ساخته شده است. به وسیله این برنامه دیگر نیازی به انجام فرایندهای پیچیده و صرف وقت بسیار جهت واضح کردن تصاویر نیست و به راحتی چند کلیک کاربر میتواند عکس تیره و تاریک خود را روشن نموده بدون اینکه از کیفیت و حالت طبیعی عکس اصلی دور گردد. در کنار این قابلیت اصلی برنامه توانایی تغییر سایز عکس،برش دادن عکس،نوشتن متن روی عکس و چرخش عکس را نیز انجام دهد.

 

Brightness Guide بهبود کیفیت تصاویر تاریک و تیره Brightness Guide 1.1

دانلود نرم افزار Brightness Guide, دانلود نرم افزار افزایش کیفیت عکس, دانلود نرم افزار بهبود کیفیت عکس ها, دانلود نرم افزار تنظیم روشنایی عکس, دانلود نرم افزار تنظیم نور عکس, دانلود کرک Brightness Guide, نرم افزار روشن کردن عکس های تاریک تیره,...ادامه مطلب
نویسنده : یوسف بازدید : 528 تاريخ : سه شنبه 29 مرداد 1392 ساعت: 21:02
چکیده : این سایت یک سایت دانلود رایگان همه چیز از جمله فیلم,بازی,برنامه و نرم افزار,سریال های تلویزیونی و... است.... با عنوان : دانلود نرم افزار ویرایش عکس Focus Photoeditor 6.5.1.0 بخوانید :

Focus Photoeditor 6.5.1.0 برنامه ای حرفه ای برای ویرایش و رتوش حرفه ای تصاویر می باشد. با استفاده از این برنامه شما قادر خواهید بود به راحتی عکس های خود را ادیت کرده و تغییرات دلخواه خود را بر روی انها اعمال کنید ، شما میتوانید از تصاویر خود آلبوم های زیبا ساخته و انهارا به خوشترین لحظات تبدیل نمائید. فضای کاربری این برنامه به شکلی می باشد که افراد حرفه ای یا مبدتی به آسانی میتوانند با آن آشنا شده و کار های خود را شروع نمایند. از قابلیت های این برنامه رتوش تصاویر ، امکان افزودن افکت به تصاویر ، قابلیت ویرایش تصاویر دیجیتالی ، امکان طراحی کاور و لوگو ، برش خودکار تصاویر و … می باشد. هم اکنون میتوانید این برنامه را از وب سایت موج دانلود دریافت نمایید.

نرم افزار ویرایش عکس Focus Photoeditor 6.5.1.0

 

دانلود,دانلود اخرين ورژن نرم افزار,دانلود برنامه ویرایش عکس,دانلود جديد ترين نرم افزار,دانلود رايگان,دانلود رايگان نرم افزار,دانلود نرم افزار,دانلود نرم افزار 2013,دانلود نرم افزار Focus Photoeditor,دانلود نرم افزار جديد,دانلود نرم افزار رتوش عکس,دانلود نرم افزار فتوشاپ,دانلود نرم افزار نمایش عکس,دانلود نرم افزار ویرایش عکس,دانلود نرم افزار گرافیکی,سايت دانلود نرم افزار,نرم افزار,نرم افزار جديد,نرم افزار ویرایش تصویر,...ادامه مطلب
نویسنده : یوسف بازدید : 597 تاريخ : دوشنبه 28 مرداد 1392 ساعت: 22:37