دانلود بازی The Darkness برای PS3

ساخت وبلاگ

امکانات وب

 

 | قابل اجرا بر روی CFW 3.55 – CFW 4.41 – CFW 4.46 |

The Darkness | تاپ 2 دانلود

 

بستر های نرم افزاری مورد نیاز: PS3
نوع بازی: اکشن
نوع: دی وی دی کامل
نرم افزار: CFW 3.55, 4.41 , 4.46
ایدی بازی : BLES00058
حجم فایل: ۱۴٫۹۱ GB

 

خلاطه داستان : هر انسانی قوه ی تخیل و حس وحشت را در وجودش داراست. ما وقتی در یک جا تنها می شویم قوه ی تخیل ما شروع به کار می کند و ما فکر های عجیب و غریبی می کنیم که گاه منجر به ترس ما می شود. اما بازی Darkness درست برعکس این قضیه عمل می کند. در واقع شمایید که دیگران را در این بازی به وحشت در می آورید. Darknessرا شاید یک بازی اکشن ترسناک ببینیم، اما وقتی که بازی را ادامه می دهیم می بینیم که اینگونه نیست و می بینیم که این بازی از یک داستان بسیار قوی و فیزیکی محکم ساخته شده. قهرمان داستان یک آدمکش و مامور مافیا به نام جکی استاکادو(Jackie Estecado) است. او برای فردی به نام عمو پلی(Uncle Paulie) کار میکند که سال ها پیش او را به فرزندی قبول کرده و رئیس گروه مافیایی قدرتمندی در نیویورک است. اوایل داستان او و افراد عمو پلی به دنبال گروه ایرلندی رقیب هستند که جکی به دردسر می افتد.

 

 

طی ماجراهایی پلی دستور قتل جکی را به افرادش می دهد و او در روز تولد ۲۱ سالگی اش به قتل می رسد. و اما این تازه شروع داستان جکی و دشمنانش است. قهرمان ما روحش با موجودی به نام Darkness(تاریکی) پیوند خورده و با استفاده از قدرت فرازمینی این موجود دنیا را به کام عمو پلی و افرادش سیاه می کند. همانطور که گفته شد بازی از فیزیک بسیار خوب و محکمی ساخته شده است.دارای گرافیک خوبی است نو پردازی ها دقیق کار شده اند و بافت های بازی به خوبی ساخته شده اند.

 

تصاویر محیط بازی :

دانلود بازی The Darkness برای PS3 | تاپ 2 دانلود

دانلود بازی The Darkness برای PS3 | تاپ 2 دانلود

دانلود بازی The Darkness برای PS3 | تاپ 2 دانلود

دانلود بازی The Darkness برای PS3 | تاپ 2 دانلود

دانلود بازی The Darkness برای PS3 | تاپ 2 دانلود

 

caution دانلود فصل اول انیمیشن Beware the Batman 2013 توجه: از این پس ، فایل های فشرده با حجمی بیش از ۱۰۰ مگابایت دارای ۵% ریکاوری هستند. این ویژگی باعث می شود تا مشکل در اکسترکت کردن فایل ها ، به صفر برسد. برای استفاده از این ویژگی ، اگر فایلی را دانلود کردید و با مشکل اکسترکت مواجه شدید ، نرم افزار Winrar را اجرا نموده ، به محلی که فایل های فشرده را دانلود کرده اید بروید ، و تمامی پارت ها را انتخاب کرده و گزینه Repair که در قسمت بالایی نرم افزار موجود هست را بزنید. سپس محلی مناسب برای ذخیره سازی آن ها انتخاب کنید. پس از اتمام کار ، به محلی که برای ذخیره سازی انتخاب کردید بروید و با آن فایل ها به اکسترکت بپردازید.

 

 

دانلود دانلود پارت ۱ :       Direct Link

دانلود دانلود پارت ۲ :       Direct Link

دانلود دانلود پارت ۳ :       Direct Link

دانلود دانلود پارت ۴ :       Direct Link

دانلود دانلود پارت ۵ :       Direct Link

دانلود دانلود پارت ۶ :      Direct Link

دانلود دانلود پارت ۷ :      Direct Link

دانلود دانلود پارت ۸ :      Direct Link

دانلود دانلود پارت ۹ :      Direct Link

دانلود دانلود پارت ۱۰:     Direct Link

دانلود دانلود پارت ۱۱:     Direct Link

دانلود دانلود پارت ۱۲:     Direct Link

دانلود دانلود پارت ۱۳:     Direct Link

دانلود دانلود پارت ۱۴:     Direct Link

دانلود دانلود پارت ۱۵:     Direct Link

منبع منبع : وب سایت تاپ ۲ دانلود

 

دانلود بازی Ps3, دانلود بازی The Darkness برای PS3 با لینک مستقیم, دانلود فیکس 3.55 بازی The Darkness, دانلود فیکس بازی The Darkness, دانلود بازی های پلی استیشن 3, ps3, دانلود بازی برای ps3, دانللود بازی پلی استیشن, موج دانلود, موج,...
نویسنده : یوسف بازدید : 824 تاريخ : دوشنبه 25 شهريور 1392 ساعت: 17:27