دانلود بازی patapon برای PSP | بلاگ

دانلود بازی patapon برای PSP

تعرفه تبلیغات در سایت

امکانات وب

 

patapon | تاپ 2 دانلود


نوع بازی: اکشن
تصویر: ISO 
حجم فایل: ۱۵۶ MB

اطلاعات بازی :

اولین بار وقتی سونی بازی Patapon را به نمایش گذاشت توانست نظر بسیاری از منتقدین و مردم عامه را به این بازی جلب کند و نوعی نوآوری را در زمینه بازیها به نمایش بگذارد و فصل جدیدی را در بازیهای ریتمیک پایه گذاری کند. Patapon بازی است که هر قشری را می تواند سرگرم و صرفآ بازی نیست که قشر خاصی را به دنبال خود بکشد و بی شک یکی از اهداف سونی از عرضه این بازی کشاندن افراد غیر بازیباز حرفه ای و همچنین جلب نظر بازیبازان معمولی ژاپنی و رقابت بهتر PSP با NDS بوده و در این زمینه نیز بسیار موفق کار کرده و Patapon الحق عنوان بسیار جالبی از کار درآمده است.

 

 

Patapon توسط گروه Interlink ساخته شده که پیش از این سابقه ساخت بازی Loco Roco، یکی از بهترین و مرفحترین بازیهای PSP را در پرونده دارد و توسط Sony Computer Entertainment به طور اختصاصی برای کنسول PSP عرضه شده است. بازی داستان پیچیده ای ندارد ولی موضوع آن بسیار جالب است. شما در نقش almighty پاتاپون ها به ایفای نقش می پردازید و باید به آنها کمک کنید تا به پایان دنیا(earth end) برسند و ملکه Zigatonها و سپاه او را شکست دهید. شما برای این منظور باید پاتاپونها را در مراحل رهبری کنید و با دادن دستورات به موقع به آنها نظیر دستور حمله، دفاع، فرار و … و با استفاده از جادوها شامل باران،  باد، زلزله و طوفان موجبات پیروزی آنها در نبردها و مراحل فراهم آورید. مراحل مبارزه با باس ها نیز هیجان خاص خود را دارند. در مجموع ۱۱ باس در بازیوجود دارد که می توانید با هر یک به دفعات زیاد مبارزه کنید و به کسب اسلحه و آیتمهای ارزشمند بپردازید.

تصاویر محیط بازی :

دانلود بازی patapon برای PSP | تاپ 2 دانلود

دانلود بازی patapon برای PSP | تاپ 2 دانلود

دانلود بازی patapon برای PSP | تاپ 2 دانلود

دانلود بازی patapon برای PSP | تاپ 2 دانلود

دانلود بازی patapon برای PSP | تاپ 2 دانلود

دانلود بازی patapon برای PSP | تاپ 2 دانلود

 

caution دانلود فصل اول انیمیشن Beware the Batman 2013 توجه: از این پس ، فایل های فشرده با حجمی بیش از ۱۰۰ مگابایت دارای ۵% ریکاوری هستند. این ویژگی باعث می شود تا مشکل در اکسترکت کردن فایل ها ، به صفر برسد. برای استفاده از این ویژگی ، اگر فایلی را دانلود کردید و با مشکل اکسترکت مواجه شدید ، نرم افزار Winrar را اجرا نموده ، به محلی که فایل های فشرده را دانلود کرده اید بروید ، و تمامی پارت ها را انتخاب کرده و گزینه Repair که در قسمت بالایی نرم افزار موجود هست را بزنید. سپس محلی مناسب برای ذخیره سازی آن ها انتخاب کنید. پس از اتمام کار ، به محلی که برای ذخیره سازی انتخاب کردید بروید و با آن فایل ها به اکسترکت بپردازید.

 

 

دانلود دانلود : Direct Link

منبع منبع : وب سایت تاپ ۲ دانلود

 

دانلود بازی patapon برای PSP با لینک مستقیم, دانلود بازی PSP با لینک مستقیم, دانلود بازی پی اس پی, دانلود نسخه کامل بازی patapon, موج دانلود, موج,...
نویسنده : یوسف بازدید : 698 تاريخ : سه شنبه 26 شهريور 1392 ساعت: 20:43